Když tělo promluví - nový e-book zdarma

01.07.2023

Kniha čekala více než tři roky, až se odhodlám jí sdílet. Je to pár dní, co mě zavolala a tak je tu k dispozici pro vás.

Najdete ji volně ke stažení na stránce zde >>>

Zvu vás skrze ní na cestu do hlubin vlastního těla, buněčné paměti a vašeho příběhu, který se sem otiskl. Kniha je takovým odrazovým můstkem, který vám může otevřit cestu l dalšímu hledání.

Všechny důležité informace si nesete v sobě, jen je někdy náročné se na ně umět správně zeptat, vytvořit prostor a ticho k tomu, aby odpověď mohla být cítěná.

To je ten nejzásadnější rozdíl. Když k vám promlouvá tělo, cítíte to. Vnímáte změnu napětí v těle, držení těla a jeho uvolnění je najednou jiné a vám to všechno zapadne a přijde ufff..

Včetně možných emocí, které tělo pustí. Mě často s odpověďmi těla dochází, že se mění i má realita. S každým jednotlivým přijatým faktem, který v sobě nesu. Je ot skutečně úlevná cesta, ačkoliv nemusí být jednoduchá.

Doporučuji si dákovat text po částech. Dopřát si dostatek prosotru por odpovědi uvnitř vás i integraci.

Pokud bych vám mohla být nápomocná během vaší cesty do těla, ozvěte se. Budu vděčná i za vaší zpětnou vazbu, jaké pro ás bylo počtení.

Přeji klidné dny

Monika