Reference

Marta

27.06.2023

Velkou vděčnost potřebuji vyslovit i Tobě. ❤️🙏Za Tvou přítomnost, slova, léčivé ruce, otevřenou náruč ve vodě, vedeni, které naslouchas a následuješ. Voda mě dokázala se sblížit se strachem odejít ze světa.

Markéta

27.06.2023

Nenacházím slova, která by dokázala vyjádřit hloubku, kterou cítím a prožívám ve společnosti nádherné bytosti, ženy, Moniky. Cítím její ukotvení a zemitost a zároveň otevřenou mysl i srdce. Je to až dechberoucí, odevzdat se do její náruče při vodní terapii Watsu, kterou k mé velké radosti a jistě i radosti mnohých, přijala do svého života.

Lucie Rimona

27.06.2023

Ještě ve mně doznívá včerejší úžasný zážitek z vodní terapie WATSU s Monikou. Vodní terapie v bazénku se slanou teplou vodou, která umožní uvolnění různých zatuhlin vašeho těla, ale i propuštění různých emočních záležitostí.

…krásný a nevšední prožitek, po jehož skončení jsem si nebyla schopna vybavit, kdy jsem naposledy zažila něco tak něžného. S plnou důvěrou se oddat druhé osobě, jen dýchat a vnímat, jak jakoby tančíte pod hladinou v úplně jiném časoprostoru. Pocity ještě dlouho potom doznívaly.

Kristýna

27.06.2023

Watsu s Mončou byl jeden z nejvíc uvolňujících zážitků, co jsem kdy zažila. Není to pro každého hned, je to hodně intimní, ale o to víc intenzivní zážitek.

Katka

27.06.2023

Moni, mně ta tvá terapie dala úplné uvolnění, které si myslim bude ještě lepší za vícerokrát.. což je hlavně o mně.. Naslouchání vodě, sblížení se s ní a hlavně pocit bezpečí, návrat do stavu embrya a důvěru ve Vesmír , v to, že není vůbec čeho se bát .

Jana

27.06.2023

Ještě před porodem jsem chtěla poznat Watsu. Přála jsem si, abych si ve vodě, která mě teď hodně volá, něco uvědomila, či pustila. Přítomnost Moniky a důvěra v její vedení procesu mi umožnila se plně uvolnit, voda uvolnění úžasně podporovala, a tak jsem jen tak byla, v přítomnosti se svým dechem a v lůně vody.

Při mé poslední návštěvě v Praze jsem byla pozvána úžasnou Monikou na vodní terapii WATSU. Mohu vřele doporučit všem. Hodinová relaxační terapie ve mě krásně uvolňovala vše, co bylo potřeba.

Kateřina

27.06.2023

Krása ❤️ a to ponořování, ten klid a ticho, to bylo blažené. Co na watsu od tebe oceňuji je závěrečné přijmutí do náruče a pohlazení. To rozpouští všechny pocity nedokonalosti uvnitř.

Jaroslava

27.06.2023

Co mi tedy watsu dalo??Dalo mi pocit volnosti a Monika mi dala pocit masáže lásky. Děkuji za krásný zážitek a určitě budu opakovat.