Vítejte ve vodním světě

V Egyptě se říkalo, že voda byla dána duši jako kompenzace vtělení. Naše těla nachází ve vodě svobodu, kterou duše ztratila.


JSEM MONIKA SCHAGEREROVÁ


Těší mě, že vás voda zavedla sem a vybrali jste si mojí náruč jako tu, ve které chcete zažít kouzlo Watsu.


Moje pochopení pro procesy, které se odehrávají v těle, mysli i duši se opírají i dvanáctiletou zkušenost z profese zdravotnického záchranáře i přímé péče o pacienty na oddělení ARO. Své znalosti i schopnosti jsem rozšířila studiem Andragogiky, psychologie a nesčetně mnoha hodinami osobního rozvoje mimo klasický vzdělávací systém. Nyní již i šesti lety praxe s vodními terapiemi a více než 700 hodinami s klienty ve vodě.


VODNÍ TERAPIE A WATSU


Představte si, že máte možnost vstoupit do teplé vody, ticha, klidu a naprostého respektu k vám samotným. Uvolnění a protažení těla, svalů, kloubů, šlach a fascií, které je mnohem rychlejší a hlubší právě díky teplé vodě. Regenerace celého těla probíhá zcela jiným způsobem a tempem díky nulovému vlivu gravitace. Vstupujete do masáže ve stavu bez tíže. Vaše psychika díky tomu ztrácí pojem o čase a dovolí vám vstoupit do relaxace, kterou nelze zažít na suchu.


Vítejte u Watsu a vodních terapií..

Watsu je zkratka slov "water" a "shiatsu". Je to shiatsu přenesené do vody, taková 3D masáž. Otcem Watsu je Harold Dull, který přenesl Zen Shiatsu ze souše do vody a dal tak vzniknout této úžasné technice uvolňování celého těla.


Watsu probíhá v teplé vodě, která má 34 - 35ºC, využívá splývání těla na hladině, takže během ošetření Watsu budete mít ponořené pouze uši, váš obličej zůstane nad hladinou.


Moje zkušenosti a techniky vychází z kurzů Watsu I. a Watsu II., Watsu III. a OBA - technika, díky které můžeme jít i pod vodní hladinu v souladu s vašimi možnostmi zádrží dechu. Nyní již vás přivítám oficiálně jako Praktik Watsu, vodní terapeut pod mezinárodní organizací WABA.


Vaše tělo a celý nervový systém v takovém prostředí zažívá stav bez tíže. Můžete tedy uvolnit všechny svaly v těle. Díky těmto podmínkám se otevře možnost hlubší relaxaci než kdekoliv jinde na zemi. Zažijete stav bez tíže.


Jemné protahování a uvolňování respektuje rozsah a možnosti vašeho těla. Terapie Watsu je tedy přizpůsobena na míru tak, aby respektovala váš aktuální stav. Zároveň vám nabídne nový prožitek z vlastního těla a rozsah pohybů. Co všechno zahrnuje vodní terapie se dozvíte tady>>>


Na energetické úrovni Watsu harmonizuje a uvolňuje přirozené proudění energie v těle. Využívá znalostí energetických drah - meridiánů a působí na ně v průběhu celého ošetření. Samotná hluboká relaxace, prožití stavu bez tíže a odevzdání se v důvěře k vodě i k terapeutovi přináší mnoho nových kvalit.


Láskyplná náruč, blízkost a něha, se kterou je o vás pečováno, komplexně působí na vnímání vlastního těla, sebepřijetí a zažití pocitu bezpečí.


Miluji to, jak vás voda vtáhne do zcela jiného časoprostoru, kde neexistují minuty a hodiny. Jen plynulý pohyb, neustálé hlazení pokožky celého těla vodou a rytmus vašeho dechu. Celé ošetření vzniká naladěním na vaše tělo a energii. Nechávám je promlouvat a reaguji na vaše aktuální potřeby.

Rezervujte si své Watsu

Napište mi a najdeme nejbližší volný termín pro vás

Kam za mnou na Watsu?

Máte na výběr. je pro vás blíže Děčín nebo Česká Lípa?

V Děčíně využívám prostory Aqua Clubu Ledňáček, Duchcovská 1447/21. Prostory a více o bazénu můžete omrknout na stránkách plavánímiminek.eu

Cena ošetření v Děčíně je 2.000,-


V České Lípě se setkáme v nově otevřeném bazénu se slanou vodou na adrese Aquababy club, Okružní 2717. Bazén budeme mít pouze pro sebe. Můžete si ho prohlédnout na stránkách www.aquababy-club.cz

Do konce roku 2023 vychází ošetření na 2.000,-

Od 1. 1. 2024 se cena zvýší na 2.300,- z důvodu zvyšování nákladů na vyhřátí bazénu.

Při rezervaci termínu pro vás je nutné uhradit nevratnou zálohu 1.000,- , která bude použitá na pokrytí nákladů za pronájem bazénu a ostarní náklady v případě, že svojí rezervaci zrušíte později než 48 hodin před naším setkáním.