Blog

Měla jsem to velké štěstí, že jsem se k Martičce do péče dostala už asi dva roky před tím, než jsem začala o těhotenství přemýšlet.

Nyní vás pozvu do procesu porodu našeho syna. Přišl na svět plánovaně v doma s veškerou zdpovědností k mému i jeho zdraví. Průběh porodu sdílím autenticky. Cítím, že je dobré na to upozornit předem. Ať je příběh našeho prvního pohledu z očí do očí podporou pro všechny ženy, které tato cesta také volá.

Jako kdyby to bylo už kdesi za vlnami času a je to vlastně pár měsíců. Počátek těhotenství, první trimestr. Jedno z nejkřehčích období v těle, v mém životě. Tři měsíce na cestě k puštění všeho a otevření se naprosto neznámému.

Nechávala jsem dlouho zrát dobu, kdy bych byla schopná otevřeně sdílet příběh mého těhotenství a budoucího mateřství. Začal totiž nečekanou předehrou, ztrátou a velkou proměnou mě samotné.

Návrat k povídání pro vás. Téměř po roce.. mezi posledním dílem a tímto čerstvým bylo potřeba naplno být a žít. Teď zase voda zavolala, abych o ní vyprávěla. O tom, jak jí vnímám, jak skrze ní vnímám vás.